15.06.2018 - Tarım Makineleri Firmaları & Agricultural Machinery Companies

MARKİM DAN. METAL.KIMYA.TAR.HAY.YAPI SAN VE TİC.LTD.ŞTİ.

ADRES
İstasyon Mahallesi Atatürk. Caddesi No:15 Türkoğlu / KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE
TELEFON
+90 344 231 87 71
FAKS
+90 344 231 87 71
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Markim Tarım ve Hayvancılık , Şirketimiz 2005 yılında Hasan YILDIZ ve Mimar Sinan YURDUSEV adında iki girişimci mühendis tarafından tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Artan nüfusa bağlı olarak, hayvansal gıdalara yönelik artan talep, ülkelerdekita ve büyük ölçekli hayvan yetiştiriciliğinin giderek yoğunlaşmasına yol açmıştır. Tarım arazileri bulunmayan çok sayıda hayvancılık işletmesi,taya çıkan hayvansal atıkları, genelde muntazam olarak değerlendirememektedir. Birçok çiftçinin güncel gübre yönetim teknikleri hakkında yeterince bilgi ve tecrübeye sahip olmaması, çiftliklerde hayvan gübresinin en temel sorunların başında yer almasına sebep olmuştur. Hayvancılık işletmeleri, özellikle kış ayları olmakla birlikte dört mevsim, hayvanların kendilerinden çok gübrelerinin yarattığı hijyen ve sağlık sorunları ile uğraşılmaktadır. İşletme sahiplerinin hayvansal verimlilikten çok anlık sorunlara odaklanmalarına ve para kaybetmelerine neden olmaktadır. Halbuki gübre yönetim sistemi profesyonel ve bilinçli bir şekilde uygulandığında hayvancılık işletmelerinde sorunsuz bir şekilde maddi gelire dönüştürülebilir.

Markim Tarım ve Hayvancılık

Tarım ve hayvancılık konusundaki atılımlar, hayvan çiftliklerinde ve tarım arazilerinde teknolojik ürün ve mekanizasyonların kullanım ihtiyacını doğurmuştur.

Şirketimiz Türkiye’deki ve Dünya’daki çiftliklerin ve tarım arazilerinin yapılarını dikkate alarak yatırımcıların kullanım alanlarına özel, gübre yönetim sistemleri ve tarımsal arazilerdeganik gübreleme metotları, hazırlamaya yönelik, danışmanlık, tarım makine ekipman üretimi ve kurulum hizmetleri vermektedir, ürünlerin imalatında ve gelişmesinde ileri teknoloji makinelere yatırım yaparak uluslar arası marka olma yolunda TSE, CE ve ISO kalite yönetim sistemleri ile ilerlemektedir.

Bu amaç kapsamında Lazer Kesim, Sac İşleme Tesisi, CNC Torna İşletmesi ve AR-GE çiftliğini kurmuş, şuan 10.000 m2 alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Hizmetlerimiz, başta Türkiye olmak üzere, Azerbaycan, Hollanda, Almanya, Türkmenistan, Kazakistan, Fas, Cezayir, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Rusya, Makedonya, Sırbistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Yunanistan, İran, gibi birçok ülkede teknik kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ